Mimo mísu

KOUKNĚTE SE LIDIČKY A REAGUJTE

HurikánDílko bude pojednávat o dvojčatech, chlapci a dívce, kteří při automobilové nehodě přijdou o oba své rodiče. Matka, jako řidič, zavinila nehodu při které společně s nimi zahynul i jeden mladý motocyklista. Tak alespoň zněla závěrečná policejní zpráva.
Jess s Annie se kvůli tomu stěhují z města ve kterém strávili téměř celý život a stěhují se do vlasti svých rodičů. A to hlavně z toho důvodu, aby mohli začít znovu, od začátku.
Protože žili ve velkoměstě, velmi těžce se smiřují se životem ve vesnici, ve státě ze kterého jejich rodiče utekli. Sice svoji vlast milovali, ale nemohli se smířit s tím, kam spěje.
Tetička se o ně stará jako kdyby byli její vlastní děti. V lásce totiž neměla štěstí, muž kterého milovala ji opustil kvůli jiné ženě jen proto, aby mohl udělat kariéru. Nepomohlo ani to, že s ním čekala dítě o které vlivem stresu poté přišla.
Nejlépe se s novou situací srovnává Annie, naopak Jess se ocitá na šikmé ploše a netrvá dlouho a dostane se do pasťáku, kde se setká s někým kdo zná jeho minulost!
Stane tváří v tvář bratrovi sraženého chlapce, který zemřel při nehodě kterou zavinila jeho matka. Henry, tak se sedmnáctiletý chlapec jmenuje, však ví víc než se zdá. A tak se Jess dozvídá jak to bylop doopravdy!
Po uplynutí Jessova trestu se jejich cesty rozdělují a vše nasvědčuje tomu, že teď už bude všechno jen a jen lepší.
Jess však po roce zjišťuje, že mu něco v jeho životě chybí. Po půlroční známosti se zasnoubí a poté nastupuje na policejní akademii. Po jejím absolvování se opět setkává s Henrym a poté pochopí co mu doopravdy v jeho životě schází.
Láska!

Henry se dostal do pasťáku vlastně z docela zvláštních důvodů. Bere totiž na sebe veškerou zodpovědnost za gang, kterého je vůdcem. Strážní andělé (tak si jeho motorkářský gang nechal říkat) zaviní vážné zranění skupiny studentek. A on jako jejich vůdce bere vše na sebe.
Po návratu do normálního života si však na něj jeho tzv., přátelé opět vzpomněli. Dostává se mezi vyšší společnost, není však v postavení ve kterém by si mohl vybírat.
Minulost si prostě vybírá svoji daň a s Henryho se stává jeden z mafiánských poskoků a právě to je důvod proč se ti dva znovu potkávají. Tentokrát je však vše jinak. Každý z nich stojí na jimé straně přesto však je jejich přátelství silnější anebo je to už...láska?


POZNÁMKA: vztahy mezi muži!

Komu se to nelíbí, ať prosím odchází.
PS: Vyskytuje zde vztah mezi bratry. I když jen okrajově, možná. Prozatím bez sexu.
Povídka - Hurikán!

POZNÁMKA: vztahy mezi muži!
Komu se to nelíbí, ať prosím odchází.
PS: Vyskytuje se zde i sex mezi nimi a násilí. I když jen okrajově, možná.
Povídka - Hurikán!
 
LÍBILO-LI SE TI TU, TAK TĚ PŘÍŠTĚ ZNOVU UVÍTÁM. JESTLI NE, NEVADÍ.